بازديد مديران معاونت بهداشت از مرکز بهداشت شهرستان طرقبه و شانديز، در روزهاي پاياني تعطيلات نوروزي

در راستای نظارت بر نحوه ارائه خدمات بهداشتي و با نزديک شدن به ايام پاياني تعطيلات نوروزي و حضور خیل عظیمی از مسافرين و شهروندان عزيز در منطقه طرقبه و شانديز ، مدير بهداشت محيط و حرفه اي ، مدير سلامت جمعيت ، خانواده و مدارس و رئيس گروه بيماريهاي واگير معاونت بهداشت دانشگاه از مرکز بهداشت شهرستان طرقبه و شانديز بازديد نمودند .

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشت در اين بازديد ضمن تبريک سال نو و عرض خدا قوت به همکاران، خدمات بهداشتی ارائه شده و همچنین برنامه کشيک نوروزي مورد بررسي قرار گرفته و براهميت حضور و فعاليت همکاران خصوصا در روزهاي دوازدهم و سيزدهم  فروردين ماه تاکيد گرديد.

دکتر محمد احمديان مدير سلامت جمعيت ،خانواده و مدارس ضمن تشکر از مديريت و همکاران مرکز بهداشت شهرستان طرقبه و شانديز ارائه خدمات بهداشتي در اين شهرستان را از نظر کمي و کيفي خصوصا در مراکز درمان هاری مطلوب شمرد.

مهندس حسني مدير بهداشت محيط و حرفه اي نيز اظهار داشت: با توجه به تفريحي بودن منطقه طرقبه و شانديز و تردد زياد مسافران و همشهريان در اين ایام، بازديد هاي مکرری توسط همکاران بهداشت محيط  از مراکز تهيه و توزيع مواد غذايي و اماکن عمومي صورت گرفته و با نصب استيکر هاي معرفی سامانه 190، اطلاع رساني گسترده اي در خصوص دريافت شکايات بهداشتي انجام شده است .

 گفتني است از ابتدای شروع برنامه بسیج سلامت نوروزی تعداد 1121 مورد بازديد از مراکز تهيه ،عرضه و فروش مواد غذایی و اماکن عمومي در اين منطقه انجام گرفته و 854 کيلوگرم مواد غذايي فاسد، کشف و معدوم شده است .