افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت کندکلی سرخس گامی دیگر در تحول سلامت

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت مراسم افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت کندکلی از توابع شهرستان سرخس، با حضور دکتر حمید رضا بهرامی معاون بهداشت، دکتر شاپور بدیعی مشاور ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد وجمعی از مدیران دانشگاه و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم دکتر حمید رضا بهرامی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه افزایش سطح امکانات بهداشتی و بهبود وضعیت خدمت رسانی به شهروندان خصوصاً جمعیت روستایی  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اظهار داشت : با تجهیز و راه اندازی این واحد بهداشتی دسترسی خانوارهای ساکن در این منطقه به خدمات بهداشتی مناسب فراهم خواهد شد. وی هزینه ساخت ،تجهیز وراه اندازی این مرکز را بالغ بر 10 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت پروژه فوق در زمینی به مساحت 2 هزار و 200 متر مربع و زیر بناي 525 متر مربع ساخته شده است .

معاون بهداشت دانشگاه خاطر نشان کرد با بهره برداری از این مرکز امکان ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای جمعیت 7025 نفر فراهم شده است. شایان ذکر است این افتتاحیه همزمان با ورود وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شهرستان سرخس صورت پذیرفت .