معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به استقبال بهار انقلاب می رود

 
     
    معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به استقبال بهار انقلاب می رود
   
 

 

با نزدیک شدن به ایام پر برکت دهه مبارک فجر، معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اختصاص دادن موضوع کمیته شورای فرهنگی ديماه جهت برگزاری سي هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، به استقبال بهار انقلاب رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت در این جلسه که با حضور اعضا کمیته فرهنگی مرکز بهداشت استان تشکیل گردید، مقرر شد آئین سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت کلیه پرسنل معاونت بهداشت برگزار گردد.

اطلاع رسانی و ارسال پیام تبریک به همکاران معاونت از طریق ایمیل و نصب تراکت،آذین بندی فضای فیزیکی معاونت، برگزاری مراسم گراميداشت و توزیع شیرینی در سالروز ورود امام راحل، برگزاری مسابقات فرهنگي و ورزشي و تهیه هدایا، زیارت و عطر افشانی مزار شهدای گمنام، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، عیادت از جانبازان دفاع مقدس، افتتاح طرحهای عمرانی، خدماتی و بهداشتی درمانی، سخنرانی های دوره ای با توجه به روز شمار انقلاب، برگزاری حلقه صالحین در دهه مبارک فجر با محوریت ولایت فقیه و هماهنگی جهت حضور همکاران معاونت در جشن های متمرکز در دانشگاه و راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، از مصوبات این جلسه می باشد.

گفتنی است مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب، همه ساله بصورت با شکوه و با مشارکت کلیه همکاران در معاونت بهداشت دانشگاه برگزار می گردد.