قدردانی معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از کارکنان سلامت در واحدهای محیطی نظام شبکه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، با بیان اینکه کلامی نمی تواند پاسخ گوی ایثار و مجاهدت سربازان گمنام نظام سلامت باشد، بحران کرونا را فرصتی برای خدمت به جامعه ای که از آن برخاسته ایم، عنوان کرد و‌ از کارکنان ارزشمند نظام شبکه به پاس تلاش بی وقفه در راستای خدمتگزاری به مردم از آغاز همه‌ گیری کووید 19 تا کنون، قدردانی کرد.

دکتر علیرضا رییسی در این نامه آورده است: در طول ماه‌هایی که از آغاز همه‌گیری کووید 19 گذشت همواره شاهد تلاش بی وقفه و از خود گذشتگی بی نظیر کارکنان ارزشمند نظام شبکه بودیم. تلاش و دلسوزی بی ‌نظیر که به دلیل جوهره انگیزشی، نیت معنوی و گستردگی عمل اکثریت آن در معرض دید قرار نمی گیرد، اما در درگاه احدیت و به استناد کلام الهی مصداق " و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا" است.

بی تردید کلامی نمی تواند پاسخ گوی ایثار و مجاهدت سربازان گمنام نظام سلامت باشد و تنگنای حادثه این همه گیری فرصتی است برای خدمتی بزرگ به جامعه ای که از آن برخاسته ایم، سعادتی که پیش از این تا به این حد نداشتیم و بهورزان که کارگزاران امانتدار نظام سلامت در روستاها هستند با درک این مفهوم و تعلق عمیق به جامعه ای که از آن برخاسته اند یکی از این الگوها برای خدمت صادقانه در نظام سلامت شدند.

یقیناً مسئولین نظام شبکه دلگرم به قدرت و اعتمادی هستند که تلاش خالصانه تمامی همکارانشان در شهرها و روستاهای کشور پدید آورده است.

 خواهشمندم مراتب تقدیر و تشکرعمیق اینجانب را به تمامی همکاران ارجمند که در جای‌ جای میهن عزیز خالصانه تلاش می کنند،  بی‌آنکه دیده شوند، ابلاغ فرمایید.

یقیناً یگانه پاسخ منطقی به این مجاهدت و توانمندی درک بیش از پیش و پاسداشت ارزش فرهنگی، اخلاقی و تاثیرگذاری عمیقی است که همکاران هوشمند واحدهای محیطی در نظام شبکه دارند که باید بدان توجه کرد، از تجربیات و دانش آنها استفاده نمود، مشکلات ارائه خدمات آنها را با تشریک مساعی با مسئولین مناطق و خودشان مرتفع نمود و بر خدمت پر ارزش آنها عمیقاً ارج نهاد و بر آن تکیه کرد.