کشف یک واحد کارگاه تولید غیر مجاز آبلیمو و سرکه و ضبط 3000 لیتر محصول غیر بهداشتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در راستای بازدید از یک واحد کارگاه تولید غیر مجاز آبلیمو و سرکه، این واحد صنفی پلمب و حدود 3 تن محصول غیر بهداشتی ضبط گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، رئیس مرکز بهداشت شماره 2 شهرستان مشهد اظهار داشت: براساس شکايت مردمي واصله ازسامانه ارتباطات مردمی وزارت بهداشت (190) و بازدید بازرسين بهداشت محيط در خصوص کارگاه غيرمجاز آبلیمو و سرکه واقع در يکي ازمناطق حاشیه شهر مشهد، پس از اخذ مجوز ورود از مجتمع قضايي و با همکاري اداره اماکن نيروي انتظامي این واحد صنفی پلمب گردید.

دکتر علی اصغر محمودی گفت: در بازديد به عمل آمده توسط تیم بازرسی مشترک واحد بهداشت محیط و نیروی انتظامی مشخص گرديد فردی در کارگاه زیرزمینی، بدون هیچگونه مجوزی و در شرایط غیر بهداشتی اقدام به تولید آبلیمو و سرکه نموده و پس از بسته بندی درسطح وسيع توزيع مي نمايد.

وی خاطر نشان کرد: در جریان بازرسی شرایط بهداشت فردی و محیطی نامناسب بود و با  توجه به حجم زیاد محصول، بخشی از محصول (حدود یک تن) به مرکز بهداشت منتقل گردید و2 تن در محل کارگاه تا تعیین تکلیف نهایی پلمب گردید.

شایان ذکر است محل فوق با دستورمقام محترم قضایی به دلیل شرایط بحرانی پلمپ و پرونده  این متخلف جهت پیگیری قانونی به مراجع قضايي ارجاع گرديد.