تقدیر رئیس دانشگاه از معاونت بهداشت در راستای اجرای موفق بسیج ملی کنترل فشار خون

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دکتر مهدی قلیان اول معاون بهداشت دانشگاه و همکاران حوزه بهداشت در راستای اجرای موفق برنامه بسیج ملی کنترل فشار خون تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر محمدرضا دارابی، اجرای برنامه بسیج ملی کنترل فشارخون را حماسه­ای خواند که مبین مشارکت مردم عزیز در بحث غربالگری سلامت و اهمیت دادن به این موضوع می باشد.

رئیس دانشگاه اظهار امیدواری کرد دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سایه همکاری، صمیمیت، همدلی و تعامل در همه برنامه­های حوزه سلامت در جهت ارتقاء خدمات بهداشتی درمانی به مردم عزیز بیش از پیش موفق باشد.

متن تقدیر رئیس دانشگاه به شرح ذیل است:

 

جناب آقای دکتر قلیان اول

معاون محترم امور بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان

سلام عليكم

   تلاش جنابعالی و مجموعه مدیریت، پرسنل فداکار حوزه بهداشت دانشگاه در اجرای برنامه بسیج ملی کنترل فشار خون، حماسه ای را رقم زد که مبین مشارکت مردم عزیزمان در بحث غربالگری سلامت و اهمیت دادن به این موضوع می باشد. بی شک تلاش جنابعالی و همکاران تحت مدیریت شما و اهتمام معاونتهای محترم دانشگاه بخصوص معاونت محترم توسعه، درمان، آموزشی، دفتر پرستاری، فوریتهای پزشکی و حمایت­های استاندار محترم، شهردار محترم و شورای محترم شهرستان مشهد، امام جمعه محترم، آستان قدس رضوی، سمن­ها و خیریه­ها، مدیران محترم مراکز بهداشتی درمانی شهرستانهای تابعه، داوطلبین محترم سلامت، بسیج جامعه پزشکی، بسیج دانشجویی و سایر نهادهای حوزه سلامت مانند سازمان محترم نظام پزشکی، سازمان محترم نظام پرستاری و نیز روابط عمومی دانشگاه و ... در ایجاد انگیزه حماسه مردمی نقش بسزا و قابل توجهی داشته است. لازم می داند از زحمات جنابعالی و همکاران محترم دانشگاه در همه حوزه­ها و همکاران عزیز در نهادهای برون دانشگاهی فوق الذکرکمال تشکر و سپاس و امتنان را داشته باشیم. امید است در سایه این همکاری، صمیمیت، همدلی و تعامل در همه برنامه های حوزه سلامت در جهت ارتقاء خدمات بهداشتی درمانی به مردم عزیزمان بیش از پیش موفق باشیم. عزت و سربلندی شما و همه همکاران عزیز را از خداوند متعال آرزومندم.

 

دکتر محمد رضا دارابی

رئیس دانشگاه