کسب مقام اول روابط عمومی معاونت بهداشت در حوزه رسانه در بین معاونتهای دانشگاه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه موفق به کسب رتبه برتر در حوزه رسانه، بین روابط عمومی معاونت های دانشگاه شد.

رویا کاظمی مسئول روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه ضمن اعلام این خبر گفت : بر اساس ارزشیابی­های انجام شده و شاخص­ها و استاندارهای روابط عمومی در سال 97 معاونت بهداشت موفق به کسب رتبه اول در حوزه  ارتباط رسانه ای در سطح معاونت های دانشگاه علوم پزشکی مشهد گردید.

وی گفت : در همین راستا رئیس دانشگاه طی لوحی از خدمات و تلاش های بیدریغ و بی شائبه معاون بهداشت و همکاران روابط عمومی این حوزه تقدیر نمود. متن تقدیر به شرح ذیل است:7036438

 

          جناب آقای دکتر مهدی قلیان اول

          معاون محترم بهداشتی دانشگاه

اهمیت ارتباطات و روابط عمومی تداعیگر نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

بی شک بدون داشتن یک روابط عمومی فعال، پویا و پیشرفته، هیچ ارگان یا سازمانی نمی تواند آن گونه که باید اهداف خود را بشناساند و در جهت رفع مشکلات و پاسخگویی به مطالبات جامعه گام بردارد.

لذا با عنایت به حمایتهای همه جانبه و انجام ارزشیابی براساس شاخص های استاندارد روابط عمومی، آن معاونت در سال 97 در حوزه « ارتباط رسانه ای» در سطح معاونتهای دانشگاه بعنوان « شایسته تقدیر» دست یافته است. بدینوسیله این لوح بمنظور قدردانی از زحمات جنابعالی و همکاران روابط عمومی آن معاونت به جنابعالی اهدا می گردد.

        امیدوارم همواره در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و موید باشید.