برگزاري همايش ارتقای کیفیت زندگی دانشجو محور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

   همایش ارتقای کیفیت زندگی دانشجو محور تحت عنوان «زندگی بانشاط» با هدف پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر در دوران دانشجویی در سالن امام رضا (ع) دانشکده پزشکی با حضور دانشجویان دختر دانشکده پزشکی مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشت دانشگاه این همایش با هماهنگی بین دفتر فرهنگی دانشکده پزشکی و مدیریت سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزارگردید.

   مدير سلامت رواني، اجتماعي و اعتياد معاونت بهداشت دانشگاه گفت:  با توجه به استانداردهای پیشگیری مبنی بر اهمیت مشارکت دانشجویان در اجرای برنامه های پیشگیرانه، این همایش با مشارکت فعال دانشجویان برگزار شد و برنامه هایی چون استندآپ، کلیپ و مسابقات مرتبط توسط دانشجویان طراحی و اجرا گردید.

  دکتر ندا اخروي اظهار داشت: در اين همايش دکتر رضا فیاضی بردبار روانپزشک و عضو هیات علمی دانشگاه در خصوص شخصیت افراد، چگونگی شکل گیری و اجزای آن و نقش مهم مزاج های شخصیتی، خصوصیات شخصیتی و خودآگاهی شهودی در شکل دهی سبک زندگی افراد به
 ايراد سخنراني پرداخت که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت. شايان ذکر است مجریان این برنامه گروه دانشجویی بسامد بودند که به عنوان یک گروه پیشگیرانه از اعتیاد و رفتارهای پرخطر با حمایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکي مشهد از سال 1394 در دانشکده پزشکی فعال بوده و تحت نظر دفتر فرهنگی دانشکده پزشکي مشهد برنامه های متعددی را در راستای ترویج سبک زندگی سالم انجام می دهند.