آغاز به کار همایش معاونین بهداشت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور در مشهد مقدس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

همایش معاونین بهداشت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور و کارگاه آموزشی "بازنگری بسته های خدمت در نظام شبکه" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، در این کارگاه آموزشی دو روزه که طی روزهای 8 و 9 اسفند برگزار می شود، کارگروه های مختلف با حضور معاونین بهداشت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی 10 کلان منطقه کشور و مدیران ستادی پیرامون بازنگری بسته های خدمت در نظام شبکه در حوزه های مرکز مدیریت شبکه،مرکز مدیریت بیماری های واگیر، مرکز سلامت محیط و کار، دفتر سلامت جمعیت،خانواده و مدارس،دفتر مدیریت بیماری های غیر واگیر، دفتر سلامت روانی،اجتماعی و اعتیاد، دفتر سلامت دهان و دندان، مدیریت بهبود تغذیه و آزمایشگاه مرجع سلامت بصورت جداگانه تشکیل خواهد شد.

در بخش دیگری از این برنامه نتایج کارگروهی کلان مناطق ده گانه در همایش قبلی توسط مدیران مربوطه در نشست عمومی ارائه می شود.

بیان اولویت های سال 1398 معاونت بهداشت از سوی معاون بهداشت وزارت بهداشت و پرسش و پاسخ پیرامون مشکلات موجود در سطح حوزه معاونت بهداشت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور از دیگر برنامه های این همایش دو روزه است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مراسم آغاز به کار این نشست ضمن قدردانی از حمایت های وزارت بهداشت اظهار کرد: برگزاری این نشست با حمایت وزارت بهداشت و تلاش چند ماهه نیروهای ستادی معاونت بهداشت دانشگاه به ثمر نشسته است که امیدواریم نتایج این نشست بتواند نقش موثری در ادامه برنامه های حوزه بهداشت در سطح کشور داشته باشد.

دکتر حمید رضا بهرامی با بیان اینکه در حال حاضر کارهای اولیه برنامه نظام ارجاع الکترونیک در دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شده است اظهار امیدواری کرد: با قرار گرفتن این دانشگاه در برنامه پایلوت کشوری در زمینه برنامه نظام ارجاع بتوانیم بیش از پیش برنامه های این حوزه را اجرا و تثبیت نماییم.