بازدید معاون بهداشت دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار نحوه خدمات رسانی این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر مهدی قلیان اول در این بازدید با عنایت به اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون از نزدیک نحوه اجرای این طرح ملی را در شهرستان بررسی نمود.

معاون بهداشت دانشگاه با تاکید بر نقش هماهنگی های برون بخشی، نقش دیگر سازمان ها و ارگانها را در اجرای کمپین ها و برنامه های حوزه سلامت بسیار با اهمیت برشمرد و اظهار داشت: اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون فرصت مناسبی برای حوزه سلامت کشور می باشد.

دکتر قلیان سبک زندگی ناسالم را از مهمترین عوامل فشار خون بالا برشمرد و اظهار امیدواری کرد برگزاری این قبیل کمپین ها منجر به اصلاح شیوه زندگی افراد و نهایتاً ارتقاء سلامت جامعه گردد.

معاون بهداشت دانشگاه در ادامه بازدید از آزمایشگاه مرکز بهداشت شهرستان، مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی رشتخوار و پایگاه سلامت ضمیمه مرکز بازدید نمود و ضمن بررسی فعالیت ها توصیه های کاربردی را ارائه نمود.

دکتر قلیان اول در این بازدید ضمن شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار به بیان پاره ای از برنامه های حوزه بهداشت دانشگاه در مناطق تحت پوشش پرداخت.

شایان ذکر است در این جلسه ضمن تقدیر از دکتر مهدی کلاتی مدیر اسبق شبکه بهداشت و درمان شهرستان، دکتر جواد اشترایه به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار معرفی گردید.