بازدید معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از نحوه خدمات رسانی به زائران پیاده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از نحوه خدمت رساني به زائران پياده ثامن الحجج  حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) بازديد نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر مهدی قلیان اول با حضور در مسیر پیاده روی زائران در مسبر نیشابور ملک آباد ضمن قدردانی از نیروهای بهداشتی و درمانی در خدمات رسانی به زائران پیاده اظهار داشت:
گروه های نظارتی و بازرسی به منظور پیشگیری از بروز بیماری ها در دهه آخر صفر در مبادی ورودی کاروان ها و در طول مسیر  زائران پیاده حضور دارند و مسیر های منتهی به مشهد مقدس شامل ملک آباد ، بینالود ، فریمان ، سرخس ، کلات ، چناران و قوچان را پوشش می دهند.
وی با اشاره به اینکه در این نظارت ها از کلیه ایستگاه های صلواتی و محل های اسکان بین جاده ای و داخل شهری در دو نوبت صبح و عصر بازدید بهداشتی می شود گفت: کارشناسان بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن ارائه توصیه های بهداشتی در خصوص نحوه پخت و توزیع نذورات بر وضعیت ایمنی محل های اسکان موقت نیز نظارت می کنند.
معاون بهداشت دانشگاه در این بازدید که مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت، رئیس مرکز بهداشت شماره ۵ شهرستان مشهد و جمعی از کارشناسان ستادی معاونت بهداشت نیز حضور داشتند از موکب های راهدارخانه ابرش،امام حسن عسگری(ع)، میقات الرضا و جوادالائمه(ع) بازدید نمود و توصیه های لازم را ارائه نمود.
دکتر قلیان از شهروندان و زائران خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با سامانه ۱۹۰(سامانه نظام پاسخگویی سلامت کشور) تماس حاصل کنند.