عروسی نگیرید و عروسی نروید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه رفع محدودیت ها به معنای عادی شدن شرایط و کنار گذاشتن رعایت دستورالعملهای مقابله با کرونا نیست،از مردم خواست در این شرایط نه مراسم عروسی برگزار کنند و نه در مراسم عروسی شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر مهدی قلیان با اشاره به بخشنامه ستاد مقابله با کرونا اظهار داشت: در حال حاضر شهر مشهد در وضعیت آبی کرونا قرار دارد که در این شرایط، طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا، فعالیت مشاغل گروه های 1، ۲ و ۳ بلامانع است. وی با بیان اینکه تالارهای عروسی و پذیرایی جزو گروه سوم شغلی هستند و شاهد بازگشایی این اماکن هستیم خاطر نشان کرد اما دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان متولی سلامت با برگزاری هرگونه مراسم و تجمعات با هدف پیشگیری از انتقال ویروس کرونا همچنان مخالف است.

دکتر قلیان تاکید کرد: مردم بدانند که وقتی به این گونه مجالس می روند، با پای خودشان به استقبال کرونا می روند. وی از شهروندان خواست همانگونه که تا کنون با مشارکت و همکاری خود خدمتگزارانشان در بخش بهداشت و درمان را در کنترل بیماری یاری رساندند ،همکاری خود را ادامه دهند تا به زودی شاهد برگزاری جشن شکست کرونا در کشور باشیم.