بازدید معاون بهداشت دانشگاه از روند اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در شهرک صنعتی توس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون بهداشت و دبیر اجرایی کمیته بسیج ملی کنترل فشارخون دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در مرکز بهداشت کارگری شهرک صنعتی توس مشهد، از نزدیک از روند اجرای برنامه بسیج ملی کنترل فشارخون محیط­های کارگری بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه در این بازدید که مهندس مقامی، رئیس شهرک صنعتی توس و جمعی از مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان طرقبه و شاندیز و معاونت بهداشت دانشگاه نیز حضور داشتند، دکتر مهدی قلیان اول با تاکید بر هدف ارتقاء سلامت کارگران گفت: استراتژی حوزه بهداشت با اجرای نظارت­های اصولی در محیط­­های کارگری علاوه بر ارتقاء سلامت کارگران فراهم نمودن احساس امنیت برای کارفرمایان به عنوان بازویی جهت پیشرفت حوزه صنعت می­باشد.

دکتر قلیان خاطرنشان کرد: با وجود 1100 واحد صنفی و 30 هزار کارگر در این شهرک، امید است با اجرای مطلوب و پویای برنامه کنترل فشارخون افراد بالای 30 سال به هدف تعیین شده در این برنامه دست یابیم.

شایان ذکر است معاون بهداشت دانشگاه در ادامه این بازدید با حضور در مرکز بهداشت کار کارخانه چینی مقصود از اجرای برنامه غربالگری فشارخون شاغلین این کارخانه نیز بازدید نمود.